Sportovní a kulturní areál
Multifunkční centrum Štěchovice
prof. Vl. Lista 393,
252 07 Štěchovice

Tel.: + 420 242 413 685
Recepce Email: stechovice1.mfc@seznam.cz
Mobil: +420 602 680 098
Provozní doba:

Pondělí - Neděle
10:00 - 21:00 hodin

On-line rezervace

Mezinárodní filmový festival outdoorových filmů

Ve dnech 15. – 18.11.2012 proběhne v Multifunkčním centru Štěchovice svým významem možná dosud největší akce : Mezinárodní festival outdoorových filmů (MFOF). Festival proběhne ve 34 městech ČR a SR a ve Štěchovicích proběhne za přispění a ve spolupráci s Městysem Štěchovice.  Jedná se o jeden z největších putovních, soutěžních festivalů svého žánru na světě. MFOF je festival se vším všudy, co k festivalu patří : slavnostní zahájení (Ostrava) a zakončení (Praha – Lucerna), porota, ceny pro vítěze, nominace, tiskové konference, besedy, výstavy, doprovodné programy atd. V časti, která proběhne ve Štěchovicích a která bude jedna z nejdelších – čtyřdenní,  bude kladen důraz na projekci co největšího množství filmů. Původně plánované besedy se nakonec do přestávek nevejdou, ale díky tomu budete moci shlédnout skutečně překrásné záběry amatérských i profesionálně provedených filmů z prostředí hor, divokých vod apod. Seznamy soutěžních filmů naleznete níže. Pro úplnost je vhodné zmínit ještě ceny vstupného. Po dohodě s hlavním pořadatelem bylo vstupné stanoveno následovně :

Vstupné jednorázové :  60 Kč - dospělí (zvýhodněné*- 30 Kč), celodenní vstupné (dva bloky – odpoledne, večer) – 100 Kč,  dvoudenní vstupné – 150 Kč. Přenosná !!! permanentka na 10 vstupů - 300 Kč (např. 5 osob na 2 vstupy). *Nárok na zvýhodněné vstupné mají : děti do 15 let, studenti, důchodci a držitelé průkazu ZTP. Vstupenky mimo permanentku jsou nepřenosné ! Jednorázové vstupné bude slosovatelné a losovat se bude o volné služby nabízené v areálu Multifunkčního centra !!!

Program filmového festivalu (PDF)

Videospot k festivalu (WMV 8,5 MB)

Odkaz na webové stránky

16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf

Aktuality

Odběr novinek

Vážení návštěvníci,
k odběru novinek se přihlásíte přes ikonku Aktuality v pravém horním menu.
MFC Štěchovice

 facebook - zde

f.jpg 

E-box na baterie. Do e-boxu patří:

  • veškerá drobná elektrozařízení z kanceláře i z domácnosti (s výjimkou zářivek)
  • např. nefunkční kalkulačky, telefony, drobné počítačové vybavení, walkmany, MP3 přehrávače a další
  • baterie a akumulátory se odkládají do boxu umístěného nad vhozovým otvorem

 ebox.jpg

Aktuální kurzy - novinky

www.mariondance.cz

www.hraditko.cz

 

Návštěvnost stránek

275973

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.